Έσκισε πάλι ο Λάκης Λαζόπουλος προχθές. Έφτασε μέχρι 66,7%. Και το καλύτερο βίντεό του ήταν αυτό που παρουσίαζε τον Ερτογάν σαν πασά και το υπουργικό συμβούλιο σαν το χαρέμι του. Έπεσε το γέλιο της αρκούδας. Δείτε το βίντεο στο xanthi-news.blogspot.com!!!
Προηγούμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".