Μπορεί να έκανε εντυπωσιακό μπάσιμο στην πολιτική ζωή του τόπου η Ντόρα αλλά αν παρακολουθήσεις την άρνηση των στελεχών της Ξάνθης να την ακολουθήσουν, δεν θέλει και πολύ μυαλό για να αντιληφθεί ο καθένας ότι το νέο κόμμα που απέκτησε η κεντροδεξιά πολυκατοικία, θα αγωνιστεί να πιάσει το 3% και να μπει στη επόμενη Βουλή. Εκεί η Θ.Ε.Α. θα προσπαθήσει να κάνει την «ολική επαναφορά» σε ενδεχόμενο οικουμενικής Κυβέρνησης. (Όπου Θ.Ε.Α. βάλε Θυγάτηρ Επιτίμου Αρχηγού).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".