Αυτό θα μπορούσε να ρωτά η Ντόρα τον Νομάρχη μας Γιώργο Παυλίδη, αν η πρώην υπουργός συσκεπτόταν στην Ξάνθη και όχι στην Αθήνα. Ο Παυλίδης ήταν ένας από τους υποστηρικτές της στις εσωκομματικές εκλογές αλλά είναι απίθανο να την ακολουθήσει στο νέο κόμμα!!! Στον Παυλίδη αρέσει να παίζει με τα σίγουρα. Άσχετα αν τελευταία ότι στηρίζει έρχεται δεύτερο!!!
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".