Για «κρεμάλα» πάνε όλοι οι δήμαρχοι της Νέας Δημοκρατίας αλλά και ο Νομάρχης μας, αν εμπλακούν στην εκλογική διαδικασία της 14 ης Νοεμβρίου. Τόσο γιατί το κλίμα για τη Νέα Δημοκρατία τοπικά δεν είναι και το καλύτερο όσο και γιατί όλοι τους τα έχουν κάνει ρόιδο. Η δυσαρέσκεια των πολιτών είναι μεγάλη και μεγαλώνει όσο δεν γίνονται διορθωτικές κινήσεις. Το μεγαλύτερο βέβαια πρόβλημα έχουν Νομάρχης και Δήμαρχος Ξάνθης.
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".