Εμείς εδώ στην Ξάνθη την έχουμε μεγαλύτερη… την κοινωνική μας ευαισθησία μην παρεξηγηθούμε κιόλας. Και γι αυτό η αντιπολίτευση πρότεινε (δια του Ηλ. Βασιλούδη) και η συμπολίτευση του Στυλιανίδη φαίνεται να το αποδέχεται. Θα αρχίσει λοιπόν μια σειρά από κοινωνικές δράσεις που θα έχουν σαν σκοπό την ενίσχυση των χαμηλών εισοδημάτων. (Για να δούμε… για να δούμε…).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".