Αρκετά χιλιάρικα σε ευρώ θα διαθέσει φέτος η Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης για την καταπολέμηση των κουνουπιών η οποία όμως ακόμη δεν έχει ξεκινήσει. Δεδομένου ότι τα συνεργεία του κράτους δεν ψεκάζουν για να σκοτώσουν τα υπάρχοντα κουνούπια αλλά τα αυγά, καλό θα ήταν να κρατήσουν οι πολιτικοί, τα χρήματά μας για του χρόνου. Φέτος τα κουνούπια επωαστήκαν και είναι διςεκατομμύρια. Τσιμπάνε σαν στούκας στις παραλίες της Ξάνθης (χειρότερα και από το ΠΑΣΟΚ) και κάνουν έτσι κι αλλιώς αφόρητη την ζωή των παραθεριστών. (Καραλίδη και Γιαννακίδη κρατήστε τα χρήματα για του χρόνου, μην ξοδευόμαστε από φέτος!!!).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".