Εκλογές θα έχουμε στο Επιμελητήριο Ξάνθης σε λίγους μήνες και ήδη ορισμένοι από τους νέους του ΔΣ ετοιμάζουν την φαρέτρα τους. Όμως μάθαμε χθες ότι και ο Παναγής Ανδρικόπουλος ενδιαφέρεται να κατέβει εκ νέου υποψήφιος πρόεδρος. Νομίζω ότι στην παρούσα φάση η υποψηφιότητά του θα είναι σαν ελεύθερη πτώση από αεροπλάνο χωρίς αλεξίπτωτο!!!
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".