Τι πάει να πει κρίση και καταχνιά, αποτελεί μάλλον μια ευχάριστη νότα να βλέπεις τα πιτσιρίκια της πόλης να μένουν έξω από όλο αυτό το άσχημο κλίμα και να συνωστίζονται στις κινηματογραφικές αίθουσες του Cosmos για να δουν το νέο Χάρυ Πότερ. (Αν μη τι άλλο συμβάλλουμε ως γονείς στην κάλυψη του ελλείμματος που αντιμετωπίζει όπως και εμείς η φίλη και σύμμαχος Αγγλία).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".