Παίχτης ο Πασχάλης Λύρατζης. Και πολύ καλός μάλιστα στην θέση του διαιτητή. Στο γήπεδο το απέδειξε περίτρανα για πολλά χρόνια. Τώρα το δείχνει και στον πολιτικό στίβο, όπου κατέρχεται υποψήφιος με το συνδυασμό του Γ. Παυλίδη με ρυθμούς πάντοτε κοντρολαρισμένους. (Θα το σφυρίξει λίγο νωρίτερα το ματς με τον Καραλίδη).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".