Τι θα γίνει με αυτή την κατάσταση στην Ξάνθη; Ζέστη να σκάσει όλη την μέρα και το μεσημέρι βροχή. «Σας υπόσχομαι ότι αν με ψηφίσετε θα σταματήσω τις βροχές», έλεγε προχθές πολιτικός σε ομήγυρη συνδαιτυμόνων γνωστού κεντρικού καφέ. «Και με εμάς τους αγρότες τι θα κάνεις που την θέλουμε την βροχή;» του είπε κάποιος, «Θα κανονίσει ο συνδυασμό μας να βρέχει μόνο στα χωράφια. Στην πόλη και τις παραλίες να είναι στεγνά να δουλεύουν οι επαγγελματίες!!!» είπε αυτός περήφανα. «άξιος, άξιος. (Τις πήρε τις ψήφους).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".