Μην είδατε τον τελευταίο καιρό τον Χ. Πούλιο; Γιατί έχει και ο ίδιος και η παράταξή του χαλαρώσει. Βέβαια έκανε όπως και να το κάνουμε αρκετή θεωρία μας ταΐσε το παραμύθι σαν τον Παπανδρέου που τώρα στην πράξη κάνει άλλα. Τα ίδια θα κάνει και ο ΠΑΣΟΚος ενταύθα αρχηγός της αντιπολίτευσης. Πού είναι οι προτάσεις για τις λύσεις κ. Πούλιο; Πως θα γίνει ανάπτυξη στον Δήμο Ξάνθης, πως θα αξιοποιηθούν οι νέοι τουριστικοί προορισμοί της ορεινής Σταυρούπολης; Καλή η κριτική στον Δήμαρχο την κάνουμε και εμείς οι δημοσιογράφοι, από εσάς την αντιπολίτευση ο κόσμος ψάχνει απαντήσεις και λύσεις κ. Πούλιο. (Πού είναι τα μέλη του συνδυασμού σου με τις προτάσεις;)
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".