Όλοι σιγά σιγά μπαίνουν στο face book φτιάχνουν τις προσωπικές ή επαγγελματικές τους σελίδες. Έτσι πριν από λίγες ημέρες είδα και τον Κομοτηναίο υπουργό κ. Πεταλωτή να έχει δημιουργήσει την σελίδα στο face. Οι φίλοι του δεν έχετε παρά να γράψετε το όνομά του στην εύρεση του face.
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".