Προτείναμε στη Νομαρχία Ξάνθης να κάνει οικονομία με την μεταφορά του Νομαρχιακού ΚΕΠ Ξάνθης από ενοικιαζόμενο χώρο της Αν. Θράκης στο Διοικητήριο, όπου έχουν ελευθερωθεί πολλά γραφεία. Την πρόταση αυτή την υιοθέτησε με ενθουσιασμό και ο Υπερνομάρχης Κώστας Τάτσης. Όμως ακόμη από την πλευρά του Γ. Παυλίδη δεν έχουμε καμία αντίδραση. Γιατί να συνεχίσουμε να πληρώνουμε ενοίκια κ. Παυλίδη; Με την μεταφορά αυτή θα γλιτώσουμε ένα κάρο χρήματα. (Κύριε Παυλίδη, αναμένουμε το συμμάζεμα του δημόσιου τομέα!)
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".