Δεν μπορεί να μπαίνουν συνεδριάσεις στις 3 το μεσημέρι, δεν επιτρέπεται. Εκτός κι να γίνεται επίτηδες για να υπονομεύεται η παρουσία και δράση συγκεκριμένων παραγόντων στον Τόπειρο. Διότι υπάρχει κόσμος στη Ξάνθη που το ψιλοχαζεύει τα μεσημέρια με 2- 3 τσιπουράκια, μέχρι τις 4 το απόγευμα. Ύστερα το πρόγραμμα προβλέπει σιέστα επανορθωτική. Άμα όμως έχει οριστεί συνεδρίαση στις 3, προκύπτει μπλέξιμο. Η τσιπουροκατάνυξη αναβάλλεται για μετά τις 5. (Μετά την συνεδρίαση τα καραφάκια πληθαίνουν αναγκαστικά και η παρουσία των συμβούλων στη τσιπουροσυνεδρίαση είναι…εντυπωσιακή).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".