Αυτό ήταν ο τίτλος ενός mail που πήρα το πρωί της Δευτέρας. Και συνέχιζε ο φίλος αναγνώστης της XanthiNews: «Την ώρα που οι παιδικοί σταθμοί δε φτάνουν να καλύψουν τις ανάγκες, ο ένας μάλιστα απέναντι από το Z Palace είναι κλειστός εδώ και 2 χρόνια. Την ώρα που όλα τα πεζοδρόμια είναι γεμάτα αυτοκίνητα και οι μανάδες δε μπορούν να περάσουν με τα καρότσια τους και αναγκάζονται να περπατάνε μέσα στη μέση του δρόμου, χωρίς η δημοτική αστυνομία να κάνει τίποτα…. μοιράζουν λουλούδια στις μητέρες και θεωρούν ότι τις τιμούν κιόλας. Οι λέξεις έχουν χάσει το νόημά τους». (Δήμαρχε δημότες σου τα γράφουν!!!).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".