Αυτές τις μέρες με την ανακοίνωση των μέτρων πολύ δύσκολα θα αντέξει η κυβέρνηση του Παπανδρέου να μείνει αλώβητη. Η μέχρι σήμερα εμπειρία λέει ότι θα υπάρξουν μεγάλα προβλήματα και ενδεχομένως να πέσει κιόλας! Μην σας φαίνετε παράξενο. Ξέρουμε τι γράφουμε και το παρακολουθούμε όπως και εσείς. Τα μέτρα που θα ανακοινωθούν θα ξεπεράσουν κάθε σενάριο και θα κάνουν την Ελλάδα να είναι όμηρος του ΔΝΤ. Δύσκολες ημέρες για τον Παπανδρέου. Δύσκολες μέρες για την Ξάνθη. (Δύσκολες μέρες για την αγορά και τους επαγγελματίες).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".