Και στο κόμμα και στον Δήμο Ξάνθης. Γιατί αν δε μπει, τότε πολύ λίγες ελπίδες έχει η ΝΔ να κερδίσει στις δημοτικές εκλογές εκ νέου τον Δήμο Ξάνθης. Ο Δήμαρχος Μ. Στυλιανίδης συνεχίζει ατάραχος και απλός παρατηρητής των γεγονότων. Δεν έχει κάνει ούτε μια διορθωτική κίνηση. Απορώ τι περιμένει κ. Σαμαρά. Και τι περιμένετε και εσείς στο κόμμα και δεν κάνετε τις κινήσεις που πρέπει με τον Περιφερειάρχη της ΝΔ και τη ΝΟΔΕ. Θα το δείτε το θέμα μετά τις εκλογές στις 30 Μαΐου; Όταν θα είναι πρόεδρος της ΝΟΔΕ η κα Σούλα Ιακωβίδου; Μα η σχέση τους είναι εξαιρετικά φιλική. Ότι συμβουλές ήταν να του δώσει τις έχει δώσει από τώρα. Άρα; (Ας ελπίσουμε ότι ο μόνος λόγος για τον οποία δεν αντιδρά το κόμμα είναι γιατί περιμένουν να αναλάβει τα ηνία ο Καρασακαλίδης).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".