Διαμαρτυρήθηκαν την Πέμπτη οι κάτοικοι της παλιάς Ξάνθης στον Δήμαρχο και στον αστυνομικό διευθυντή για τα παρκαρισμένα στα σοκάκια της παλιάς πόλης αλλά και τα τραπεζοκαθίσματα πάνω στον δρόμο. Πήγε κλιμάκιο της αστυνομίας το πρωί του Σαββάτου στην πλατεία Αντίκα και έγραψε δεκάδες μηχανάκια και αυτοκίνητα. Τα πήραν οι ιδιοκτήτες τους και τα πάρκαραν αλλού. Σε μισή ώρα τα ίδια και χειρότερα στο σημείο. Αν βάλει τροχονόμο μόνιμο ο Σ. Ξυνίδης στην περιοχή, θα γλιτώσει η κυβέρνηση του Γιώργου τα δάνεια από το ΔΝΤ!!! (Καλές οι διαμαρτυρίες των κατοίκων αλλά και τα 80 ευρώπουλα της κλήσης τσούζουν…)
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".