slider Τελευταία Νέα

Δήμος Ξάνθης: Δείτε την σταυροδοσία των υποψηφίων στις κοινοτικές εκλογές

ΚΟΙΝΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ – ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΤΟΠΙΚΟ ΞΑΝΘΗΣ

“ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ”
1 ) ΤΣΕΠΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ837
2 ) ΧΑΣΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ514
3 ) ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ410
4 ) ΚΟΠΑΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΑΝΔΡΙΑΝΑ) του ΜΕΝΕΛΑΟΥ398
5 ) ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ293
6 ) ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ282
7 ) ΜΕΪΜΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ269
8 ) ΣΙΑΚΗΡΟΓΛΟΥ ΣΕΦΕΡ του ΑΤΝΑΝ237
9 ) ΦΥΝΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ234
10 ) ΠΑΝΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΕΣΤΗ233
11 ) ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ231
12 ) ΔΕΛΗ ΝΟΥΡΤΖΑΝ του ΧΙΛΜΗ193
13 ) ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ170
14 ) ΠΑΝΔΡΑΚΗ ΖΑΦΕΙΡΩ του ΔΟΞΑΚΗ161
15 ) ΤΟΦΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ161
16 ) ΤΖΙΒΑΡΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ147
17 ) ΑΧΜΕΤ ΜΟΛΛΑ ΟΓΛΟΥ ΦΑΤΜΑ του ΧΙΒΖΗ116
18 ) ΤΣΑΚΙΡ ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΟΓΛΟΥ ΜΠΑΧΑΡ του ΣΕΜΠΑΕΔΙΝ109
19 ) ΚΙΑΜΗΛ ΟΓΛΟΥ ΣΕΛΑΜΗ του ΑΧΜΕΤ 103
20 ) ΚΑΔΡΗ ΝΑΖΜΙΕ του ΜΠΑΧΡΗ92
21 ) ΚΙΟΣΣΕ ΣΕΡΠΗΛ του ΧΑΣΑΝ66
22 ) ΑΠΤΗΛ ΟΓΛΟΥ ΙΣΜΑΗΛ του ΙΜΠΡΑΜ65
23 ) ΣΕΜΠΑΪΔΙΝ ΟΓΛΟΥ ΙΜΠΡΑΗΛ του ΝΟΥΡΙΔΙΝ39
ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ
1 ) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου524
2 ) ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Γεωργίου477
3 ) ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΔΑΦΝΗ του Ιωάννη415
4 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου381
5 ) ΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ελευθερίου360
6 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κυριάκου330
7 ) ΠΑΠΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Παναγιώτη277
8 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του Αλεξάνδρου274
9 ) ΤΣΑΡΔΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου254
10 ) ΠΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Γεωργίου236
11 ) ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του Ιωάννη234
12 ) ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ευαγγέλου213
13 ) ΜΟΥΧΤΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου190
14 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Γεωργίου162
15 ) ΜΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βασιλείου154
16 ) ΜΟΥΑΡΕΜ ΟΓΛΟΥ ΝΕΣΓΚΟΥΛ του Νεζλέτ111
17 ) ΤΑΜΑΜΙΔΟΥ-ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κυριάκου103
18 ) ΣΑΛΗ ΚΙΑΖΗΜ ΟΓΛΟΥ ΓΙΟΥΞΕΛ του Κιαζίμ100
19 ) ΑΧΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΑΛΗΣΑΝ του Σερήφ94
20 ) ΡΕΤΖΕΠ ΟΓΛΟΥ ΝΤΟΒΑΝ του Ερδογάν83
21 ) ΓΙΑΣΑΡ ΟΓΛΟΥ ΙΜΡΑΑΜ του Ζιά60
22 ) ΜΟΥΜΗΝ ΕΛΗΒ του Τζελάλ45
23 ) ΤΣΑΚΙΤΖΗ ΟΓΛΟΥ ΤΑΡΗΚ του Αχμέτ16
ΞΑΝΘΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
1 ) ΜΕΪΜΑΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ492
2 ) ΤΣΑΪΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΕΝΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ454
3 ) ΔΑΒΙΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ454
4 ) ΤΗΛΑΒΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ450
5 ) ΤΡΑΧΑΝΕΛΗ-ΣΕΚΕΡΤΖΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΜΑΥΡΟΥΔΗ448
6 ) ΒΕΡΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ382
7 ) ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ381
8 ) ΧΑΣΑΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΑΦΑΗΛ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ366
9 ) ΚΟΤΑΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ317
10 ) ΝΕΟΧΩΡΙΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ309
11 ) ΑΧΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΑΧΜΕΤ του ΤΟΥΝΤΣΑΪ203
12 ) ΑΧΜΕΤ ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΟΥΑΤ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ194
13 ) ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ ΝΑΤΕΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ190
14 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΗΛΙΑ182
15 ) ΚΑΡΑ ΧΟΤΖΑ ΛΕΪΛΑ του ΣΑΜΠΡΗ160
16 ) ΑΡΗΦΟΓΛΟΥ ΧΑΦΙΖΕ του ΜΟΥΜΙΝ102
17 ) ΕΜΙΝ ΟΓΛΟΥ ΕΝΓΚΙΝ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΓΙΟΥΤΖΕΛ86
18 ) ΧΑΛΗΛ ΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΑΡ του ΣΑΜΗ49
19 ) ΣΙΑΚΗΡ ΟΓΛΟΥ ΕΡΤΖΑΝ του ΧΑΣΑΝ49
ΝΕΑ ΞΑΝΘΗ
1 ) ΚΑΡΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ248
2 ) ΔΗΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ236
3 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ234
4 ) ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ217
5 ) ΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ180
6 ) ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ180
7 ) ΜΠΕΜΠΕΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ152
8 ) ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ124
9 ) ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ115
10 ) ΤΑΜΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ101
11 ) ΚΑΡΚΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ100
12 ) ΓΙΑΣΑΡ ΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΑΡ του ΜΟΥΜΙΝ76
13 ) ΜΠΟΥΣΛΕΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ56
14 ) ΜΕΧΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΣΑΜΠΡΗ του ΜΕΧΜΕΤ52
15 ) ΚΙΑΖΗΜ ΟΓΛΟΥ ΡΙΤΒΑΝ του ΡΑΣΗΜ42
16 ) ΣΙΝΑΠ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΝΓΚΗΣ του ΙΜΠΡΑΗΜ40
17 ) ΧΑΛΗΛ ΟΓΛΟΥ ΓΚΙΟΥΝΓΚΕΡ του ΣΑΜΗ21

ΤΟΠΙΚΟ ΚΙΜΜΕΡΙΑ

“ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ”
1 ) ΕΜΙΝ ΟΓΛΟΥ ΑΜΕΤ ΡΑΜΑΔΑΝ του ΜΠΑΪΡΑΜ419
2 ) ΜΠΑΝΤΑΚ ΜΠΕΣΗΜ του ΧΟΥΣΕΪΝ249
3 ) ΜΑΛΚΟΤΣ ΟΡΧΑΝ του ΤΖΕΜΑΛΗ194
4 ) ΜΑΚΕΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ176
5 ) ΤΟΠ ΙΜΠΡΑΗΜ ΜΠΕΣΜΕ του ΡΑΜΑΔΑΝ171
6 ) ΕΜΙΝ ΧΑΣΑΝ ΡΙΤΒΑΝ του ΡΕΤΖΕΠ101
7 ) ΝΤΟΥΡΑΛΗ ΝΤΙΛΕΚ του ΣΑΛΗ68
8 ) ΣΚΗΝΙΤΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ30
9 ) ΑΓΚΟ ΟΖΛΕΜ του ΑΧΜΕΤ19
10 ) ΡΑΣΗΤ ΜΟΥΜΙΝ του ΡΑΧΗΜ15
ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ
1 ) ΣΟΦΤΑ ΚΕΜΟΥΡΑΝ του Χουσεΐν178
2 ) ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΤΕΣ ΓΙΟΞΕΛ του Χασάν152
3 ) ΜΠΟΥΔΟΥΡ ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του Μουαρέμ148
4 ) ΓΑΡΟΥΝΙΔΟΥ-ΤΡΑΓΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Βασιλείου82
5 ) ΤΣΙΛΙΓΚΗΡ ΣΑΛΗ του Μεμέτ78
6 ) ΤΣΑΡΙΚΤΣΗ ΜΕΜΕΤ ΑΛΗ του Μουράτ78
7 ) ΜΠΟΖ ΤΖΕΜΗΛΕ του Χασάν52
8 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ του Μιχαήλ49
9 ) ΚΑΡΑ ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚΙΟΥΛΣΕΝ του Ιζέτ19
ΞΑΝΘΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
1 ) ΜΠΟΥΔΟΥΡ ΡΑΜΑΔΑΝ του ΧΑΣΑΝ108
2 ) ΤΟΠ ΣΑΛΗ ΛΟΥΝΙΦΕΡ του ΧΑΣΗΜ101
3 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ94
4 ) ΚΑΛΦΑ ΑΧΜΕΤ του ΧΑΣΑΝ89
5 ) ΣΟΦΤΑ ΕΜΒΕΡ του ΧΑΣΑΝ78
6 ) ΤΑΧΗΡ ΧΑΣΑΝ του ΧΑΛΗΛ53
7 ) ΚΙΡΤΖΑΛΗ ΦΑΤΜΕ του ΧΙΛΜΗ24
8 ) ΜΠΑΝΤΑΚ ΦΕΡΑΤ του ΧΑΣΑΝ13

ΤΟΠΙΚΟ ΕΥΜΟΙΡΟ

“ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ” 
1 ) ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ144
2 ) ΔΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ112
3 ) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ70
4 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ67
5 ) ΔΡΑΜΠΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ31
6 ) ΑΒΛΑΣΤΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ28
7 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΗΛΙΑ24
8 ) ΣΕΛΒΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ19
9 ) ΜΠΕΖΕΜΕΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ14
10 ) ΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 11
11 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΙΤΑΛΗ10
 
ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ
1 ) ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του Βλαδίμηρου171
2 ) ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Μιχαήλ171
3 ) ΚΥΨΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ανέστη114
4 ) ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου99
5 ) ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΑΜΑΝΑΤΗΣ (ΜΑΝΟΣ) του Βασιλείου89
6 ) ΜΠΑΜΠΑΤΖΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αθανασίου26
7 ) ΚΙΜΙΤΣΙΔΗ-ΕΛΕΝΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του Κιμ24
8 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Παύλου13
ΞΑΝΘΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
1 ) ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ150
2 ) ΡΕΪΖΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ123
3 ) ΛΑΧΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ71
4 ) ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΦΩΤΙΟΥ42
5 ) ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ36
6 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ32
7 ) ΜΠΕΖΕΜΕΡΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ16
ΝΕΑ ΞΑΝΘΗ
1 ) ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ29
2 ) ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ23
3 ) ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15
4 ) ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΗΛΙΑ 8
5 ) ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΗΛΙΑ 8
6 ) ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΝΙΚΗ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ 7
7 ) ΚΑΝΤΑΪΔΗΣ ΓΚΙΑ (ΓΙΩΡΓΟΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 6

ΤΟΠΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
1 ) ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ66
2 ) ΚΟΥΤΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ65
3 ) ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ30
4 ) ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ28
5 ) ΚΩΣΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 27
6 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ22
7 ) ΚΑΡΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 11
8 ) ΚΟΥΤΕΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ7
ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ – Σταυρούπολη – Λυκοδρόμιο – Μαργαρίτι – Καλλιθέα
1 ) ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ267
2 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ156
3 ) ΜΕΤΟΙΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ95
4 ) ΜΑΝΤΑΡΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ85
5 ) ΚΥΡΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ80
6 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ60
7 ) ΣΑΡΝΙΣΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ23
8 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ6

ΠΑΣΧΑΛΙΑ

Ενιαίο ψηφοδέλτιο
1 ) ΤΟΛΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ90
2 ) ΤΟΛΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ68

ΝΕΟΧΩΡΙ

“ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ”
1 ) ΜΑΡΙΝΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ49
2 ) ΒΟΥΡΝΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ41
3 ) ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ11
4 ) ΑΓΙΟΒΛΑΣΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ2
5 ) ΓΚΟΥΤΣΑΪ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΦΡΕΝΤΙ0
ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ
1 ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Αυγουστή147
2 ) ΚΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταματίου108
3 ) ΒΟΥΡΝΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Δημητρίου50
4 ) ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου39
5 ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου35
6 ) ΚΕΛΛΗ-ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ24

ΚΟΜΝΗΝΑ

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ
1 ) ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ104
2 ) ΤΟΠΟΥΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΦΕΡΡΑΙΟΥ85
3 ) ΤΟΥΛΟΥΜΙΔΟΥ ΓΕΥΣΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ70
4 ) ΚΑΛΟΝΙΚΙΔΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ32

ΚΑΡΥΟΦΥΤΟ

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ
1 ) ΣΕΡΕΦΙΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ237
2 ) ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 59

ΔΑΦΝΩΝΑΣ

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ
1 ) ΧΩΡΑΦΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ137
2 ) ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ 124

ΓΕΡΑΚΑΣ

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 
1 ) ΚΟΤΖΑ ΤΖΕΛΑΪΔΗΝ του ΜΕΧΜΕΤ124
2 ) ΚΙΟΥΤΣΟΥΚ ΡΑΪΦ του ΝΟΥΡΝΤΑΝ 93
3 ) ΓΕΣΗΡ ΑΪΤΑΝ του ΧΙΛΜΗ 85
4 ) ΙΝΤΖΕ ΓΙΟΥΤΖΕΛ του ΧΑΣΑΝ37
5 ) ΚΙΟΥΛΛΟΥ ΦΕΪΜΗ του ΜΟΥΜΙΝ  28


Σχετικά Άρθρα

Αφήστε ένα σχόλιο