Μια ακόμη νίκη στο φετινό πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής κατηγορίας Γυναικών πρόσθεσε σήμερα η Βασίλισσα μας, κερδίζοντας με σκορ 0 – 3, εκτός έδρας την γυναικεία ομάδα του Ορέστη Ορεστιάδας .Τα τέρματα που χάρισαν στην ομάδα μας τους τρεις πολύτιμους βαθμούς σημείωσαν οι Τονικιδου, Μαστου και Κυριαζίδου .
Επόμενος αγώνας για την Βασίλισσα μας την Τετάρτη 03/04 με αντίπαλο την ομάδα του Ποντιακού Αλεξανδρούπολης για τον θεσμό του κυπέλλου εκτός έδρας.
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2024/03/434400866_405746452213540_2653970643977540804_n-1024x1024.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2024/03/434381041_405746425546876_8188186069027739400_n-1024x923.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2024/03/434371029_405746385546880_5351449206877205480_n-1024x904.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2024/03/434395129_405746312213554_357854858886342602_n-992x1024.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2024/03/434404604_405746278880224_4460530636969235983_n-580x1024.jpg)