Την τρίτη της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής κατηγορίας Γυναικών πέτυχε σήμερα η Βασίλισσα μας, κερδίζοντας με σκορ 7 – 0 στην έδρα μας την νεανική και αξιόμαχη ομάδα του Ορέστη Ορεστιαδας . Τρια τέρματα της ομάδας μας σημείωσε η Κυριαζίδου Μαρία, ενώ από ένα τέρμα σημείωσαν οι Τερζιδου, Μετοικιδου , Μαστου και Τονικιδου . Επόμενος αγώνας για την Βασίλισσα μας την μεθεπόμενη Κυριακή 17/12 με αντίπαλο την ομάδα της Πανσερραϊκής εκτός έδρας.
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2023/12/406476712_336029555851897_7818966523338133216_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2023/12/406511833_336029605851892_1053412282014935174_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2023/12/406466827_336029809185205_2114804334115737411_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2023/12/407347504_336029892518530_5647894719226281018_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2023/12/406510284_336029925851860_3460626311809285929_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2023/12/406470256_336029949185191_5991660698002103843_n.jpg)