Το Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2023 στις 2 η ώρα το μεσημέρι ο Σταύρος Καρυπίδης ιδιοκτήτης της εταιρείας «Φυσικό Αέριο Ξάνθης» μαζί με τον συνεργάτη του Γιάννη Ιατράκη έκοψαν την βασιλόπιτα για το καλό του νέου έτους. Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στην ταβέρνα «Το Κτήμα» παρουσία όλων των συνεργατών της εταιρίας. Την πίτα ευλόγησε ο Αρχιμανδρίτης του Οικουμενικού Θρόνου π. Άνθιμος Κωσταράκης ο οποίος μετέφερε και τις ευχές του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτη Ξάνθης και Περιθεωρίου κ.κ.Παντελεήμονα. Ακολούθησε γεύμα και συζητήσεις για τους μελλοντικούς στόχους της εταιρίας. Ο Σταύρος Καρυπίδης ευχήθηκε σε όλους τους συνεργάτες του καλή νέα χρονιά με υγεία.
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2023/01/IMG_5669.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2023/01/IMG_5663.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2023/01/IMG_5675.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2023/01/IMG_5676.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2023/01/IMG_5679.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2023/01/IMG_5681.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2023/01/IMG_5683.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2023/01/IMG_5685.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2023/01/IMG_5691.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2023/01/IMG_5693.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2023/01/IMG_5696.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2023/01/IMG_5699.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2023/01/IMG_5703.jpg)