Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε στην Ξανθίππη η εκδήλωση καφέ του συλλόγου “Οι Φίλοι του Ψυχολογικού Κέντρου Ξάνθης” παρέα με τους εκπαιδευόμενους.
Την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους ο εκπρόσωπος του Μητροπολίτη που απουσίαζε εκτός Ξάνθης, ο αντιπεριφεριάρχης Ν. Ευφραιμίδης, εκπρόσωπος του Στρατηγού, η Πρόεδρος του Φορέα κα Αναστασία Τζαμπαζλή και το μέλος κος Κ. Ψωμακέλης, ο δημοτικός σύμβουλος κ. Σ. Μελισσόπουλος και φίλοι που διασκέδασαν με το μουσικό σχήμα του Αντώνη Μουσαδέ στον φιλόξενο χώρο της Ξανθίππης ευγενική προσφορά του κ. Μ. Τοπαλίδη.
Ακολούθησε η κλήρωση των λαχείων προσκλήσεων ένας πίνακας δημιουργία των εκπαιδευμένων και ένα υπέροχο ρολόι δημιουργία του εκπαιδευόμενου Στέφανου Γεωργιάδη αλλά και πλούσια δώρα προσφορά από φίλους.
Η Πρόεδρος του Συλλόγου κα Ανδρέου Γεωργία αφού ευχαρίστησε τους παριστάμενους και τους χορηγούς της εκδήλωσης αναφέρθηκε στις δράσεις του συλλόγου και ευχήθηκε σε όλους καλή και παραγωγική χρονιά.
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/84169132_649614689131528_6853021311799656448_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/84311184_3295969223810843_4694991891295371264_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/84358277_219338622554033_3127894471153287168_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/84391787_178768530077742_2653788214057238528_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/84692439_2570661366596521_5442959707159396352_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/85174788_298277197816968_3472835973438504960_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/85174788_1372020162999636_5677414219432067072_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/86185490_621406258699098_2455628460358369280_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/86187126_2963715390345404_5013643001113608192_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/86191017_571198640192040_37791971288285184_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/86192529_143303943416016_5334226786085502976_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/86216625_1020369448344598_2652533559620796416_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/86229474_849878772125935_6636689001715597312_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/86229477_1080413428973842_176378896504061952_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/86237000_205197853864161_5710493095473184768_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/86254410_1880196008791592_2295139504035463168_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/86257513_930520164011354_4881846457847513088_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/86274056_2893488030711991_1649142093043466240_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/86276755_1065423550486784_165838986630135808_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/86277493_2800309760196375_1414105458083364864_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/86296254_194248398647747_1723412948153532416_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/86348435_1071228883230016_4445571891897303040_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/86354061_478361253044567_3474816434398298112_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/86366868_487059655518182_8385377600477855744_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/86383320_195500885168665_5583921483001888768_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/86430887_201999320855837_5676721660250554368_n.jpg)
![](https://xanthinews.gr/wp-content/uploads/2020/02/86468155_783304192157704_4802104553136717824_n.jpg)