fbpx
slider Κοινωνία Τελευταία Νέα

Ονόματα και σχολές- ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2017 ΣΤΑ ΑΕΙ- ΤΕΙ ΜΑΘΗΤΕΣ 3ου ΓΕΛ ΞΑΝΘΗΣ

Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
17069672 ΑΒΤΖΗ ΤΖΕΜ ΡΑΜΑΔΑΝ ΣΕΒΙΜ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
17069744 ΑΓΑΚΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17076723 ΑΖΗΖ ΙΚΡΑ ΣΑΠΑΝΤΗΝ ΦΕΪΜΕ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
17069673 ΑΛΗ ΧΑΤΖΗΡΕ ΙΡΦΑΝ ΜΟΥΖΕΓΕΝ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
15072097 ΑΜΕΤ ΚΕΧΑΓΙΑ ΟΝΟΥΡ ΤΖΕΜΗΛ ΦΑΤΜΕ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17069616 ΑΜΠΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
16069436 ΑΝΤΙΚΟΥΛΑΝΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ  ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17069617 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) – ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
16076150 ΑΠΤΟΥΛΕΧΑΤ ΟΓΛΟΥ ΟΖΑΝ ΜΕΤΙΝ ΧΟΥΣΝΙΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17069619 ΑΡΤΟΠΟΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17069674 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΑΝΘΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ ΣΣΕ
17069675 ΑΧΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΑΧΜΕΤ ΧΟΥΣΕΪΝ ΝΟΥΡΙΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17069676 ΑΧΜΕΤΣΙΚ ΕΤΖΕΜΝΟΥΡ ΜΕΧΜΕΤ ΓΚΙΟΥΛΝΑΖ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
17069620 ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17069677 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
17069678 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17069679 ΒΕΛΗ ΜΠΑΣΑ ΑΪΝΤΑΝ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΟΥΖΕΓΕΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16069440 ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17069680 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17069622 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17069746 ΓΙΟΒΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
16069394 ΓΙΩΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17069625 ΓΙΩΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17069626 ΓΚΑΡΜΠΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17069627 ΓΚΑΡΟΓΛΟΥ ΣΕΛΕΝ ΙΣΜΕΤ ΤΟΥΡΚΙΑΝ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
16069532 ΓΚΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΑΦΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17069681 ΓΚΙΡΕΤΛΗ ΑΪΣΕ ΣΑΛΗ ΜΠΕΝΤΡΙΕ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
17069628 ΓΚΙΡΕΤΛΗ ΣΕΒΓΗ ΙΡΦΑΝ ΝΕΪΜΕΤ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17069629 ΓΚΟΥΤΟΥΜΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17069748 ΔΑΛΙΔΟΥ ΖΩΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17069749 ΔΑΡΗ ΟΖΑΝ ΡΗΤΒΑΝ ΣΕΪΧΑΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
16069397 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΡΣΕΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17069682 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΕΒΡΩΝΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17069751 ΔΟΥΜΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17076725 ΕΛΜΑΛΗ ΤΟΥΝΤΖΑΪ ΧΑΜΔΗ ΕΜΙΝΕ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17069752 ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ ΔΑΝΙΣ ΣΕΔΑΤ ΕΜΙΝΕ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
17069683 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΟΛΓΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17069684 ΕΜΠΛΙΟΥΚ ΑΛΠΑΪ ΙΜΠΡΑΧΗΜ ΑΪΣΕ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
16069535 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΕΡΙΚ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
17076726 ΕΦΕΝΔΗ ΣΙΜΓΕ ΕΡΑΛΠ ΦΙΛΙΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17069685 ΕΦΕΝΤΗ ΣΑΛΗ ΧΑΣΑΝ ΙΛΜΙΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17069753 ΖΑΡΑΣ ΣΥΜΕΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17069754 ΖΕΥΚΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17069688 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17069755 ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17069756 ΙΜΑΜ ΓΚΙΟΥΝΑΙ ΤΖΕΜΗΛ ΦΑΤΜΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16069452 ΙΜΠΙΣ ΟΓΛΟΥ ΕΡΔΕΜ ΤΖΕΜΑΛ ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17076728 ΙΝΤΖΕ ΚΑΔΕΡ ΦΕΡΑΤ ΙΛΜΙΕ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
16076155 ΙΝΤΖΕ ΚΑΡΑ ΕΛΗΦ ΦΙΚΡΕΤ ΓΚΙΟΥΛΣΕΝ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
17069689 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17069633 ΚΑΔΡΗ ΜΠΟΥΚΕΤ ΚΕΜΑΛ ΣΕΒΓΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17069690 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ ΣΣΕ
17069691 ΚΑΛΦΑ ΓΚΙΖΕΜ ΝΙΧΑΤ ΜΕΛΙΧΑ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
16070612 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
17076729 ΚΑΠΖΑ ΟΝΤΕΡ ΧΟΥΣΕΪΝ ΡΑΦΙΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17069692 ΚΑΡΑ ΤΖΑΝΣΕΛ ΟΖΤΣΙΑΝ ΡΕΙΧΑΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17069757 ΚΑΡΑ ΑΛΗ ΟΝΟΥΡ ΤΖΕΜΑΛ ΕΜΙΝΕ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
17069758 ΚΑΡΑ ΑΛΗ ΧΑΣΑΝ ΕΚΡΕΜ ΜΟΥΖΕΓΙΕΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17069759 ΚΑΡΑ ΧΑΛΗΛ ΤΑΡΚΑΝ ΡΙΤΒΑΝ ΜΟΥΖΕΓΙΕΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
17069634 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ  ΛΥΔΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17069693 ΚΑΡΑΔΕΔΟΥ ΙΣΟΥΑ ΡΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΤΟΡΙΛΙ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17069635 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16069407 ΚΑΡΑΣΜΑΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17069636 ΚΑΤΖΕΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17069637 ΚΑΤΡΑΝΤΖΗ ΑΛΗΤΖΑΝ ΣΑΜΠΑΝ ΧΑΝΤΑΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.
16069466 ΚΕΝΤΖ ΓΙΟΥΒΕΝ ΤΖΕΜΗΛ ΟΥΛΦΕΤ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
17069696 ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΤΖΕ ΕΡΟΛ ΓΙΟΥΛΣΕΡ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
17076733 ΚΕΧΑΓΙΑ ΛΟΥΤΦΗ ΤΖΕΒΙΔΑΝ ΜΕΡΙΕΜ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
17069697 ΚΕΧΑΓΙΑ ΤΣΙΔΕΜ ΧΟΥΣΕΪΝ ΚΑΔΡΙΕ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17069641 ΚΙΟΣΕ ΜΕΛΙΣ ΧΑΜΔΗ ΦΙΚΡΙΕ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16069469 ΚΙΟΣΕ ΤΖΑΝΣΕΛ ΕΚΡΕΜ ΜΕΛΙΧΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17069698 ΚΙΟΥΜΟΥΡΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17076734 ΚΙΟΥΡΤ ΑΚΗΝ ΧΑΚΗ ΕΜΙΝΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17069699 ΚΙΟΥΡΤ ΝΤΟΑΝ ΤΖΕΜΑΛΗ ΣΕΦΙΚΕ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.
17076736 ΚΙΟΥΡΤ ΣΕΡΓΚΕΝ ΡΟΥΦΑΤ ΜΠΕΝΤΙΧΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
17069761 ΚΙΟΥΤΣΟΥΚ ΣΑΜΠΡΗ ΡΕΤΖΕΠ ΕΜΙΝΕ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16069472 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17069762 ΚΟΡΑΚ ΦΕΡΑΤ ΙΡΦΑΝ ΤΖΕΒΙΔΕ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
15072066 ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17069700 ΚΟΤΖΑ ΜΠΕΪΖΑ ΙΣΜΕΤ ΓΚΙΟΥΛΣΕΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
17069763 ΚΟΤΣ ΣΟΪΚΑΝ ΣΑΜΗ ΝΑΔΙΡΕ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17069764 ΚΟΥΛΑ ΜΕΒΛΕΝ ΜΕΧΜΕΤ ΣΑΦΙΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17076737 ΚΟΥΛΕ ΜΕΡΒΕ ΙΡΦΑΝ ΜΠΙΛΓΙ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
14071273 ΚΟΥΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17069701 ΚΟΥΡΟΥ ΚΑΔΗΡ ΤΖΕΒΗΤ ΝΕΔΙΜΕ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
16069473 ΚΟΥΡΟΥ ΜΠΟΥΡΤΖΟΥ ΑΪΔΗΝ ΒΙΛΔΑΝ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
17069644 ΚΟΥΡΟΥ ΝΟΥΡΝΤΑΝ ΑΧΜΕΤ ΖΟΥΛΦΙΕ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
17069702 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΗΛΙΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17069703 ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
17069704 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17069765 ΚΥΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17069646 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΘΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17069647 ΚΩΤΑΪΔΟΥ ΚΟΥΤΣΟΥΡΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17069705 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
16069476 ΛΑΠΠΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17069648 ΜΑΙΣΤΡΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17069766 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17069706 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17069767 ΜΑΡΕΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
15072073 ΜΕΜΕΤ ΑΛΗ ΤΖΑΝ ΖΕΚΗ ΣΟΥΚΡΑΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΤΕΙΟ
17069649 ΜΕΤΕΝΤΖΙΔΟΥ ΝΕΡΑΝΤΖΩ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17069650 ΜΕΧΜΕΤΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΤΙΖΕΝ ΟΡΧΑΝ ΣΕΛΒΕΡ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
17069652 ΜΟΥΜΙΝ   ΟΓΛΟΥ ΓΚΙΟΥΛ ΤΕΛΑΤ ΝΕΡΜΙΝ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17076740 ΜΟΥΜΙΝ ΟΓΛΟΥ ΕΜΙΝΧΑΝ ΡΕΪΧΑΝ ΛΕΪΛΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
17069768 ΜΟΥΜΙΝ ΣΑΛΗ ΕΝΤΑ ΕΡΝΤΙΝ ΣΙΕΝΓΙΟΥΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17069769 ΜΟΥΞΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17069707 ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΑΔΝΑΝ ΤΖΕΜΗΛ ΧΟΥΡΙΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
17069770 ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΓΙΕΣΙΜ ΦΕΧΜΗ ΦΑΪΚΑ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ.
17069654 ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΕΜΙΡΚΑΝ ΝΙΧΑΤ ΧΑΣΙΜΠΕ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) – ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17069655 ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΙΚΑΗΛ ΝΙΧΑΤ ΧΑΣΙΜΠΕ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17069656 ΜΠΑΪΡΑΜ ΜΠΙΡΟΛ ΧΑΣΑΝ ΓΚΙΟΥΛΕΪΧΑΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17069708 ΜΠΑΛΑΤΛΙΑΝ ΒΑΡΤΑΝ ΧΡΑΝΤ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
16076168 ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ ΜΕΤΙΝ ΑΪΧΑΝ ΣΕΜΠΙΧΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
16069415 ΜΠΑΜΠΑΪΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17069771 ΜΠΑΡΕ ΧΑΣΑΝ ΦΙΚΡΕΤ ΦΑΤΜΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17069710 ΜΠΑΤΖΑΚ ΝΑΖΛΗ ΧΑΣΑΝ ΦΑΤΜΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
17069711 ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΦΑΙΔΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17076742 ΜΠΟΖΟΓΛΟΥ ΣΙΜΠΕΛ ΜΠΑΧΡΗ ΜΠΑΧΡΙΕ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16069486 ΜΠΟΣΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΟΦΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17069712 ΜΠΟΥΡΑΝ ΟΖΜΠΑΪ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΕΜΙΝΕ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
17069773 ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17069774 ΝΙΖΑΜ ΑΪΣΕΝΓΚΙΟΥΛ ΡΑΜΖΗ ΣΑΜΠΙΧΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17069657 ΝΤΑΓΚΑΛΑ ΣΙΜΠΕΛ ΤΖΕΒΗΤ ΕΜΙΝΕ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17069658 ΝΤΑΡΤΖΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΟΥΧΟΥΜΙ ΜΑΝΑΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17069713 ΝΤΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17069715 ΝΤΟΥΜΠΑΝ ΜΠΕΣΤΕ ΜΠΕΛΙΖ ΣΑΜΠΑΝ ΜΠΙΝΟΥΡ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
17076746 ΟΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΑΔΕΜ ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΕΒΙΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
17076748 ΠΑΛΑΖΛΗ ΑΪΣΕ ΑΧΜΕΤ ΙΛΜΙΕ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
17069659 ΠΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΟΥΣΣΕΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΝΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17069775 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17069716 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17069717 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
17069718 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
17069719 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17069720 ΠΑΡΠΑΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17069661 ΠΦΙΣΤΕΡ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΙΡΙΣ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΧΑΡΑΛΝΤ ΕΡΙΧ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
10063350 ΡΑΠΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17069721 ΡΑΣΗΜ ΟΓΛΟΥ ΣΕΛΜΑ ΜΠΑΡΙΣ ΣΕΦΚΑΤ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17069722 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17069776 ΣΑΜΠΑΕΤΙΝ ΟΓΛΟΥ ΦΟΥΝΤΑ ΟΖΚΑΝ ΝΑΚΙΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17076749 ΣΕΧΡΙΝ ΑΡΖΟΥ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΡΕΪΧΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΕΚΠΑ
17069662 ΣΙΑΜΜΕΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΕΜΟΝΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17069663 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΑΒΒΑΣ ΘΩΜΑΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17069725 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΚΙΟΥΜΠΡΑ ΜΟΥΜΙΝ ΡΕΪΧΑΝ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17069664 ΣΟΥΠΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16069505 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17069665 ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ   ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΟΥΛΑ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
16069507 ΣΥΝΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17069779 ΤΑΡΠΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17069666 ΤΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΙΑΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17069727 ΤΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΦΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
17069780 ΤΖΕΛΕΠ ΙΣΜΕΤ ΣΑΜΠΡΗ ΠΕΡΙΧΑΝ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
17069728 ΤΖΙΑΒΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΗΜΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
14071299 ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17069729 ΤΟΤΙΕΦ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17076752 ΤΟΥΜΠΑΝ ΜΕΣΤΑΝ ΝΟΥΡΟΥΛΛΑΧ ΕΚΡΕΜ ΦΑΤΜΕ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17069783 ΤΣΑΚΜΑΤΣΗ ΤΖΑΝΣΕΛ ΧΑΛΗΛ ΓΚΙΟΥΛΣΟΥΜ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17069730 ΤΣΑΡΙΚΤΣΗ ΑΪΣΕ ΛΙΤΦΗ ΤΖΕΜΗΛΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17069731 ΤΣΑΤΣΜΕΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16069512 ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗ ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17069732 ΤΣΙΛΙΓΚΗΡ  ΧΟΥΣΕΪΝ ΑΡΖΟΥ ΡΑΜΑΔΑΝ ΝΟΥΡΑΪ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
16069513 ΤΣΙΤΑΚ ΝΕΡΙΜΑΝ ΑΤΑΪ ΦΑΤΜΕ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
17069733 ΤΣΙΤΑΚ ΤΖΕΜΗΛΕ ΧΟΥΣΕΪΝ ΤΖΕΙΛΑΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17069734 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΡΙΑΔΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16069514 ΤΣΟΜΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΛΕΝΗ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17069669 ΦΑΡΔΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
17069735 ΦΕΪΖΟΥΛΑ ΜΕΤΖΝΟΥΝ ΧΑΣΑΝ ΑΪΣΕ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
17069736 ΦΕΡΙΤ ΟΓΛΟΥ ΟΖΑΝ ΕΡΟΛ ΝΑΛΙΑΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17069737 ΦΙΛΑΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
16069550 ΦΩΤΙΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ  ΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17069784 ΦΩΤΙΚΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17069785 ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17069739 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΑΡΙΝΕ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
17069786 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17069740 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17069741 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΙΟΝΕ ΒΙΒΙΑΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
16069525 ΧΙΝΤ ΜΕΪΡΑ ΝΕΤΣΜΙΝΤΙΝ ΓΙΛΝΤΙΖ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
15072184 ΧΟΤΖΑ ΧΑΚΑΝ ΧΑΣΑΝ ΖΟΥΛΦΙΕ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17076754 ΧΟΤΣΙΚΑ ΑΪΣΕΛ ΣΑΜΗ ΧΙΛΜΙΕ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17069787 ΧΟΤΣΚΑ ΤΟΥΓΚΑΪ ΟΚΤΑΪ ΓΚΙΟΥΛΣΟΥΜ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
17076755 ΧΟΥΣΕΪΝ ΝΙΝΤΑ ΝΑΣΟΥΦ ΝΑΛΑΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17076756 ΧΟΥΣΕΪΝ ΜΠΑΣΑ ΣΑΜΗ ΕΚΡΕΜ ΝΑΔΙΡΕ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
17069742 ΧΟΥΣΕΪΝΚΟ ΑΝΤΕΜ ΧΑΣΑΝ ΧΙΛΜΙΕ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
17069743 ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

 

Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
15072048 ΓΚΩΓΟΥ  ΖΗΣΗ ΧΡΥΣΗ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΣΗΜΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
15072101 ΔΕΤΣΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ  ΕΥΤΕΡΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13071723 ΚΑΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
14071277 ΚΩΦΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
14071278 ΜΑΛΑΔΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΡΚΕΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΑΛΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
16069443 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΘΕΑΝΩ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
15072054 ΕΜΠΛΙΟΥΚ ΣΕΒΓΚΙΟΥΛ ΜΕΧΜΕΤ ΕΜΙΝΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
16069408 ΚΑΡΤΑΛΗ ΘΕΜΙΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
15072070 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΒΡΑΑΜ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
16069488 ΝΤΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
16076148 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΖΩΗ ΙΑΚΩΒΟΣ ΟΛΓΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
14070903 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ ΣΣΕ
16069418 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16069642 ΣΟΦΤΑ ΤΖΑΝΣΕΛ ΑΔΕΜ ΣΕΛΗΜΕ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
15072173 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16069506 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
16069426 ΤΣΑΚΙΡΗ ΒΕΡΑ ΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
16069511 ΤΣΑΡΑΒΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16069515 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΕΚΠΑ
16069521 ΧΑΤΖΗΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΟΛΓΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16069523 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16069524 ΧΕΙΜΑΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΕΤΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
16069431 ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΕΝΙΣ ΧΟΥΣΕΙΝ ΦΑΤΜΕ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
loading...

Σχετικά Άρθρα