slider Κοινωνία Τελευταία Νέα

Ονόματα και σχολές – ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2017 ΜΑΘΗΤΕΣ 1ου ΕΠΑΛ ΞΑΝΘΗΣ

Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
17120430 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17120365 ΑΓΓΕΛΤΣΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17120418 ΑΓΚΟΥΣΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΪΝ ΑΧΜΕΤ ΛΕΤΙΦΕ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17120321 ΑΛΗ ΝΤΑΗ ΚΑΑΝ ΟΡΧΑΝ ΓΕΛΙΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17124041 ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΠΕΛΗΝ ΚΑΜΠΕΡ ΦΑΤΜΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17120346 ΑΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΕΡΙΦΤΖΑΝ ΜΕΧΜΕΤ ΣΕΡΝΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17120366 ΑΛΗΜ ΟΓΛΟΥ ΜΠΟΥΣΕ ΙΛΧΑΝ ΓΚΙΛΣΟΥΜ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
17120419 ΑΧΡΙΑΝ ΤΖΑΝΣΕΛ ΧΑΛΗΛ ΜΟΥΜΙΝΕ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17120347 ΒΑΛΙ ΔΑΝΙΕΛ ΠΕΡΠΑΡΙΜ ΔΑΛΛΑΝΔΥΣΗΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17120445 ΒΟΥΡΝΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
16118062 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17120334 ΓΙΑΛΟΥΤΣ ΤΟΥΡΧΑΝ ΜΟΥΜΙΝ ΜΟΥΖΓΕΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
17124043 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΒΕΝΙΑΜΙΝ ΕΛΒΙΡΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17120336 ΓΙΟΥΝΟΥΖ ΟΓΛΟΥ ΒΕΪΣΕΛ ΓΙΟΥΝΟΥΖ ΓΚΙΟΥΛΣΕΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
17120369 ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΟΓΛΟΥ ΧΑΤΙΤΖΕ ΜΟΥΜΙΝ ΣΕΒΙΜ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
16117986 ΖΛΑΤΙΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17120370 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΕΛΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17120420 ΙΛΙΑΖ ΟΓΛΟΥ ΣΙΜΓΕ ΝΕΣΑΤ ΓΚΙΟΥΛΣΕΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
17120350 ΚΑΡΑΝΤΑΗ ΧΑΝΙΦΕ ΓΚΙΟΥΝΕΡ ΣΟΥΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
15120241 ΚΑΡΩΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17120371 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
17120352 ΚΕΛΛΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΑΝΙΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17120422 ΚΙΟΣΣΕ ΑΧΜΕΤ ΑΪΓΕΝ ΙΡΦΑΝ ΓΚΙΟΥΛΦΙΝΤΕ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
17120353 ΚΙΟΥΡΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17120423 ΚΟΝΤΕ ΙΖΑΜΠΕΛ ΤΖΕΗΤ ΧΙΟΥΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17120354 ΚΟΥΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΟΣΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17120374 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΣΤΟΥΛΑ  ΕΙΡΗΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΑΚΡΙΒΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17120449 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗ ΣΑΜΠΡΙΕ ΑΛΗ ΧΙΟΥΛΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17124044 ΜΑΤΖΑΦΛΙΩΡΗ ΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17120326 ΜΟΛΑ ΟΜΕΡ ΤΖΙΑΝΕΡ ΑΪΝΤΙΝ ΣΑΜΙΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17120378 ΜΟΛΛΑ ΤΟΥΧΜΠΑ ΕΝΟΛ ΚΙΟΝΟΥΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17120424 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17120435 ΜΠΑΜΠΑΝΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17120425 ΜΠΑΣΙΑ ΣΑΛΗ ΕΛΤΣΙΝ ΡΕΤΖΕΠ ΕΜΙΝΕ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17120452 ΝΕΖΝΤΕΤ ΟΓΛΟΥ ΣΙΜΓΚΕ ΧΑΣΑΝ ΧΙΟΥΡΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17120414 ΝΤΙΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΝΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17120426 ΝΤΟΥΜΠΑΝ ΡΑΜΑΔΑΝ ΡΑΧΜΗ ΓΚΙΟΥΛΤΕΝ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
17120340 ΟΣΜΑΝ ΤΟΓΙΑΝΤΣ ΑΜΕΤ ΜΙΡΒΕΤ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
17120356 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΜΙΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17120357 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
17120437 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17120358 ΠΕΝΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΛΕΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17120415 ΠΙΓΚΑΛ ΜΠΕΪΖΑ ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΑΦΙΖΕ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17120327 ΠΙΛΕ ΦΕΡΑΤ ΟΖΤΖΑΝ ΦΑΤΜΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17120386 ΠΡΑΣΤΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
13121918 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17120359 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΜΑΡΩ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
16117997 ΣΕΛΗΜ ΣΑΜΠΡΗ ΧΟΥΣΕΪΝ ΜΠΑΧΑΡ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17120342 ΣΕΛΗΜ ΚΕΧΑΓΙΑ ΜΟΥΧΑΜΕΤ ΧΑΣΑΝ ΡΑΦΙΚΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17120360 ΣΕΡΕΣΛΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17120389 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΟΓΛΟΥ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΝΟΥΡΓΚΙΟΥΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17120390 ΣΟΦΤΑ ΤΣΙΔΕΜ ΑΧΜΕΤ ΚΑΔΙΜΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17120417 ΤΖΕΛΑΛ ΦΕΪΜΕ ΤΣΕΤΙΝ ΑΪΜΠΕΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17120363 ΤΟΥΡΟΥΝΤΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΜΜΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17120392 ΤΟΥΡΟΥΤ ΣΑΒΑΣ ΜΠΟΥΛΕΝΤ ΣΙΜΠΕΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17120429 ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
17120329 ΦΕΪΖΗ ΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΪΝ ΕΡΝΤΙΝΤΣ ΧΑΤΙΤΖΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17120331 ΧΑΣΑΝ ΟΖΓΚΙΟΥΡ ΝΟΥΡΑΝ ΝΟΥΡΤΖΙΑΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
17120442 ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΕΤΖΕ ΣΙΑΜΠΑΝ ΓΚΙΟΥΛΣΕΡΕΝ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17120332 ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΜΑΛΗ ΜΠΟΥΛΕΝΤ ΖΕΪΝΕΠ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ- ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
17120333 ΧΑΤΖΗ ΧΟΥΣΕΪΝ ΜΕΒΛΑΜ ΜΕΤΖΗΤ ΑΪΣΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17120410 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17120400 ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΣΕΡΕΝ ΧΑΣΑΝ ΙΚΜΠΑΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17120443 ΨΕΜΜΑΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

 

Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
16118042 ΒΥΔΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
16118051 ΜΟΛΛΑ ΑΛΗ ΡΑΜΑΖΑΝ ΚΙΑΖΗΜ ΑΪΤΕΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
16118032 ΠΙΓΚΑΛ ΜΕΡΓΙΕΜ ΦΕΪΜΗ ΦΑΤΜΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16117998 ΤΣΑΚΟΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
loading...

Σχετικά Άρθρα