Καλά ένα ολόκληρο χρόνο δεν μπόρεσαν Μπένης- Σπυριδόπουλος και Δήμαρχος να θέσουν σε λειτουργία το κολυμβητήριο; Τόσο πολύ δουλειά είχαν; Ή τόσα λίγα λεφτά στο ταμείο του Δήμου;
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".