Αναφέρομαι στην παράταξη του Μιχάλη Στυλιανίδη και τις εσωτερικές ισορροπίες που τείνουν να πάρουν μορφή εμφυλίου πολέμου. Η παράταξη του Δημάρχου από τώρα 2 χρόνια πριν τις επόμενες δημοτικές εκλογές σπαράσσετε από εσωκομματικές διαμάχες και κόντρες σε προσωπικό επίπεδο που δεν μπορεί κανείς να τις φανταστεί. Μάλιστα σε πολλές περιπτώσεις οι επίδοξοι δελφίνοι κάνουν τόσες πολλές κουταμάρες που στην ουσία ζημιώνουν την εικόνα του δήμου. Αυτοσκοπός τους; Να μειώσουν τον «αντίπαλο» με κάθε τρόπο. Δεν θα αναφερθώ σήμερα σε ονόματα αν και ξέρεται καλά τα στρατόπεδα που έχουν διαμορφωθεί μέχρι σήμερα. (Απλά υπενθυμίζω ότι λίγο δύσκολα η παράταξη Στυλιανίδη θα βγει αλώβητη και συμπαγής μετά την αποχώρηση του Δημάρχου μας!).
Προηγούμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".