Ρε παιδιά πραγματικά όταν άκουσα τον Παπανδρέου προχθές να μιλάει στην κεντρική επιτροπή του κόμματος δάκρυσα…. Πραγματικά δικαίωσα τον Αχιλλέα Τσαρτσάρα όταν παλιότερα μου έλεγε ότι ο Γιώργος είναι ψυχάρα και τα κάνει όλα για να σώσει την Ελλάδα. Κάτι αντίστοιχο μας είπε και ο κ. Ξυνίδης στην τελευταία του συνέντευξη. Τα όσα είπε λοιπόν ο ΓΑΠ για τις θυσίες που έκανε ο ίδιος και το ΠαΣΟΚ, για το πώς χειρίσθηκε το θέμα της χρεοκοπίας και βασικά το ότι θα συνεχίσει να είναι δίπλα σε όλους μας και μετά την αποχώρησή του από την προεδρεία του ΠαΣΟΚ πραγματικά με συγκίνησαν… Γιώργο μας ΠΟΥ ΠΑΣ…. Τι θα γίνουμε χωρίς εσένα;;; Που μας αφήνεις μόνους μας;;; Γίωργοοοο!!! Αλήθεια τώρα υπάρχει άνθρωπος Ξανθιώτης που θα πάει να ψηφίσει στις εσωκομματικές εκλογές για νέο αρχηγό πληρώνοντας κιόλας δύο ευρώ; (Το βλέπω δύσκολο αλλά όχι απίθανο- στην Ελλάδα ζούμε άλλωστε).
Προηγούμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".