Έμαθα από φίλο μου ΔΑΠίτη ότι ο νεαρός Ζαγναφέρης γιος του Κώστα Ζαγναφέρη, αν και σπουδάζει στην Θεσσαλονίκη και παίζει μπάλα στον Ηρακλή, παράτησε την εκεί σχολή του και για μια εβδομάδα ήρθε στην Ξάνθη και συμμετείχε στις εκλογές της ΔΑΠ. (Εξ ου και η επιτυχία των «γαλάζιων» φοιτητών της Ξάνθης).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".