Με αφορμή την χθεσινή ραδιοφωνική συζήτηση του Γιάννη Γκορόγια και του Σταύρου Βλαχόπουλου στο ραδιόφωνο ένα έχω να πω. Πιο εύκολο είναι να αναφέρει κανείς τις περιοχές και τους δρόμους στο Δήμο Ξάνθης που δεν έχουν προβλήματα, παρά τα σημεία που έχουν. Παλεύουν-δεν λέμε- νυχθημερόν τα αρμόδια συνεργεία εδώ και μέρες να αντιμετωπίσουν ζημιές και καταστροφές και έχουν καταφέρει πολλά πράγματα μέχρι τώρα. Το θέμα είναι όμως ότι η πόλη καθημερινά μεγαλώνει και τα προβλήματα πολλαπλασιάζονται με εκθετικούς ρυθμούς. (Η βοήθεια του κόσμου είναι σημαντική αλλά και οι υπηρεσίες θα πρέπει να έχουν τα αυτιά και τα μάτια τους ανοικτά!!!).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".