Σε σεμινάριο προπονητικής στο Ολυμπιακό άθλημα του ΤαεΚβοΝτο συμμετείχε ο Α.Σ. «Ορέστης Βασίλης» Ξάνθης στην Αλεξανδρούπολή. 13 Νοεμβρίου 2010. Δίδαξε ο καθηγητής του πανεπιστημίου YONG-IN της Νότιας Κορέας Master LIM SOO HAK ο οποίος εκφράστηκε με κολακευτικά σχόλια για το επίπεδο των αθλητών του συλλόγου. Για το επίπεδο αγωνιστικής τεχνικής και τακτικής που βρίσκονται. Στην συνέχεια δόθηκαν αναμνηστικά διπλώματα και οι φωτογραφήθηκαν όλοι οι συμμετέχοντες. Η οργάνωση του σεμιναρίου ήταν υπό την αιγίδα του Α.Σ. «Αθλόραμα» Αλεξανδρούπολης με προπονητή τον κ. Γκέντζελη Νικόλαο 6 ο DAN.
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".