Αχ κυρία Τίνα μου, μακάρι όλα τα στελέχη της κυβέρνησης να ήταν σαν και σένα!!! Το παράδειγμά σου θα έπρεπε να είναι φάρος φωτεινός για όλες τις επόμενες Συνόδους για το Περιβάλλον. Αλλά και για τους άλλους της ομάδας Γιώργου. Ποιος άλλος μπορεί να περηφανευτεί ότι απάλλαξε τη χώρα του από τη μόλυνση της εξάτμισης των παλιών αυτοκινήτων μέσα σε λιγότερους από δυόμιση μήνες; Όμως τα προβλήματα για την χώρα δεν τελειώνουν. Γιατί ένα άμεσο πρόβλημα που θα κληθείς να αντιμετωπίσεις, ελπίζω με την ίδια ταχύτητα είναι οι τόσες πινακίδες αυτοκινήτων, που έχουν στοιβαχτεί στην εφορία της Ξάνθης. (Τι θα απογίνουν;).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".