Νέος τομέας ρεπορτάζ για τα ΜΜΕ της Ξάνθης: Βουλγαρικό (κατά το καιρικό, εκκλησιαστικό, αρδευτικό, κοινωνικό κλπ). Αφού το θέμα με το αν τελικά ανοίξει ή όχι η τουριστική δίοδος από τις Θέρμες προς Βουλγαρία θα απασχολεί για καιρό την τοπική κοινωνία. Θα εξειδικευθούν και οι δημοσιογράφοι… (Οι οποίοι όταν περνούν από τον συγκεκριμένο δρόμο παθαίνουν ναυτία…).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".