Την Παρασκευή 13 Νοεμβρίου θα διεξαχθεί ο φιλικός Skoda Ξάνθη- Πανθρακικός στις 15:00 στο γήπεδο των Πηγαδιών. Να είμαστε όλοι εκεί! (Λέμε τώρα και κανένα αστείο να περνά η ώρα).
Προηγούμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".