Αυτός ο δρόμος στην οδό Σαλαμίνος έχει διανοιχθεί εδώ και δυο χρόνια περίπου. Έκτοτε παραμένει χωρίς άσφαλτο με λακκούβες και λάσπες κάθε φορά που βρέχει. Οι κάτοικοι της περιοχής έχουν απευθυνθεί επαλειμμένα στον Δήμο Ξάνθης για να γίνει κάτι αλλά το μόνο που έχουν πάρει είναι υποσχέσεις. Όπως μπορείτε και εσείς να δείτε η δουλειά είναι 30- 40 μέτρα άσφαλτος. Τίποτε δηλαδή για τον Δήμο. (Αναμένουμε ενέργειες).
Προηγούμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".