Κάνανε μερικοί «έξυπνοι» ένα γκρουπ στο Facebok για την ενοποίηση των πλατειών της Ξάνθης. Το ονόμασαν «Θέλω να μπορώ να κάνω τον κύκλο της πλατείας με το αυτοκίνητό μου…»! Η απάντηση ήρθε άμεσα από αναγνώστη της XanthiNews, «Να πάτε να κάνετε κύκλους στη πλατεία Μπαλτατζή». (Τους έστειλε!).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".