Ένα σας λέω για τον Δήμο Ξάνθης ότι όσοι εκλεγμένοι ή μη δηλώνουν ότι θα είναι στον συνδυασμό του Μιχάλη Στυλιανίδη, κάνουν ένα ανεπανόρθωτο λάθος. Και αυτό γιατί ο Στυλιανίδης δεν έχει αποφασίσει ακόμη την τελική μορφή του συνδυασμού του αφού δεν έχει οριστικοποιηθεί ακόμη και το εύρος της διεύρυνσης του μητροπολιτικού μας δήμου προς την πλευρά της Βιστονίδας του Σελέρου, του Τοπείρου και της Σταυρούπολης. Έτσι όλα τα ενδεχόμενα είναι ανοικτά αφού μπορεί ακόμη και πρωτοκλασάτα στελέχη να μείνουν απ έξω για το καλό του συνδυασμού, ενώ πολλά θα είναι τα νέα πρόσωπα αντιδήμαρχοι από γειτονικούς δήμους νομαρχιακοί σύμβουλοι κλπ που θα διανθήσουν την ομάδα του Δημάρχου. Άρα οι δηλώσεις «εγώ θα είμαι με τον Στυλιανίδη» μόνο υποθετικές μπορεί να είναι. (Και αναφέρομαι και στους εκλεγμένους δημοτικούς συμβούλους που κάποιοι από αυτούς σίγουρα θα μείνουν απ έξω!!! Και θα είναι πάνω από τους μισούς!!!).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".