Ο σύλλογος του τένις και οι φίλοι του αθλήματος διαμαρτύρονται για τα γήπεδα στην περιοχή του Φ. Αμοιρίδης αλλά ανταπόκριση δεν βρίσκουν. Ούτε καν απάντηση δεν τους έδωσαν, πόσο μάλλον να ικανοποιήσουν το αίτημά τους. Από τον έναν στον άλλον τους στέλνουν. (Τους κατάντησαν μπαλάκι του πιγκ πογκ)…
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".