Δεν ορρωδεί προ ουδενός ο Γιώργος, μετά τον εκλογικό θρίαμβο. Μέχρι και γραμματέα δικό του και άνθρωπο της απολύτου εμπιστοσύνης του επέβαλε στο ΠΑΣΟΚ. Έναν δικηγόρο και νεοεκλεγέντα βουλευτή που μεν στην Ξάνθη την Ανατολική Μακεδονία και Θράκη και γενικά στην βόρειο Ελλάδα είναι πασίγνωστος δεν τον ξέρει όμως καθόλου το «κατεστημένο της Αθήνας», το κεντρικό πολιτικό σύστημα δηλαδή. (Το έπιασαν σίγουρα το υπονοούμενο πάντως όλοι τους).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".