Εν τω μεταξύ εκτός από τους Γενικούς Γραμματείς των περιφερειών τους οποίους ακόμη περιμένουμε, θα έχουμε και αλλαγές προσώπων σε κάποιες πιο ευαίσθητες υπηρεσίες και της Ξάνθης. Προς το παρόν δεν άρχισαν να κυκλοφορούν ονόματα, αλλά μη νομίζετε ότι θα αργήσει να γίνει και κάτι τέτοιο. Το άστρο των γαλάζιων έδυσε και θα αρχίσει να ανατέλλει το άστρο των πράσινων… (Όπως γίνεται συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".