Συνάντηση με τους εκπροσώπους της ΠΑΕ είχαν τα μέλη του συλλόγου XanthiFans αλλά τελικά δεν βγήκε τίποτε!!! Η ΠΑΕ συνεχίζει να εμμένει στις θέσεις της έχοντας αδιάφορη έως εχθρική στάση απέναντι στους οργανωμένους φιλάθλους. Ένα θα πούμε στον κ. Πανόπουλο: «χωρίς φιλάθλους, ομάδα δεν γίνεται». (Όταν το καταλάβει τότε μπορεί να κάνουμε και μια σωστή ομάδα…).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".