Δύο προπονήσεις περιλάμβανε το πρόγραμμα της Τετάρτης για την ομάδα του Γιάννη Μαντζουράκη. Οι ποδοσφαιριστές της Ξάνθης, συνεχίζουν την προετοιμασία τους για την προσεχή αναμέτρηση πρωταθλήματος εναντίον της Λάρισας.
Στην πρωινή προπόνηση παρόντας ήταν και νεαρός Μάνταλος, που συμμετείχε στην αποστολή της εθνικής Νέων η οποία αγωνίστηκε στον προκριματικό όμιλο του Βελιγραδίου για το οικείο ευρωπαϊκό πρωτάθλημα και προκρίθηκε στην επόμενη φάση.
Τόσο ο κ. Μαντζουράκης όσο και ο τιμ μάνατζερ της ακριτικής ομάδας, Γιώργος Κασναφέρης, συνεχάρησαν τον Μάνταλο για την επιτυχία του αντιπροσωπευτικού συγκροτήματος. Ο φέρελπις ποδοσφαιριστής δεν συμμετείχε στην πρωινή προπόνηση αλλά έβγαλε κανονικά το απογευματινό πρόγραμμα, όπως άλλωστε και ο Ζιέντσιουκ, που τέθηκε στη διάθεση του προπονητή του.
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".