AΠΙΣΤΕΥΤΟ αυτό που σκαρφίστηκε ο Αυτίας πρώτη φορά γίνεται στα χρονικά, και να είναι καλά το “Ράδιο Αρβύλα” που την ξέθαψε. Μιλάμε ο άνθρωπος κάνει απίστευτη καφρίλα, κάθε μέρα μιλάει με τον Ψωμιάδη σαν να τον έχει σε ζωντανό ενώ στην πραγματικότητα παίζει βίντεο. Αποτέλεσμα να μιλάει με ένα βίντεο και να προσπαθεί να πει αυτά που έλεγε.
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".