Τρίτη πρωί και φανατικός ΠΑΣΟΚος Ξανθιώτης χωρατατζής από μικρός, κερνούσε παξιμάδι σε κεντρική καφετερία της Ξάνθης. Θεός σχωρέστην την ΝΔ έλεγε και ξαναέλεγε αφού είχαν οι γαλάζιοι τα «εννιάμερα»! Και δως του να κρύβονται οι Νεοδημοκράτες φίλοι του μην τυχών και τους κεράσει και κόλλυβα!!!
Προηγούμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".