Πρόβλημα στην ΕΓΝΑΤΙΑ όπου προχθές το βράδυ λίγο μετά τις 7 δεν είχαν ανάψει τα φώτα του κόμβου στην Ανατολική έξοδο για Ξάνθη. Προφανώς έχουν απορυθμιστεί και σε αυτήν την περίπτωση οι χρονοδιακόπτες και θα πρέπει να επιληφθεί το τεχνικό τμήμα της ΕΓΝΑΤΙΑΣ. Άντε γιατί σε λίγο θα μπουν και τα διόδια και θα μας ζητάνε και χρήματα για κάθε πάνε έλα. (Τουλάχιστον να αξίζει τα λεφτά του).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".