Βγήκαν προχθές οι σταυροί των κομμάτων και των υποψηφίων στο Πρωτοδικείο Ξάνθης και εμφανίστηκαν οι πρώτοι εκπρόσωποι υποψηφίων, για να δουν τι γίνεται. Αν και ο αριθμός των σταυρών των εκλεγέντων βουλευτών δεν αφήνει περιθώρια για ενστάσεις, υπάρχουν οι θέσεις των πρώτων αναπληρωματικών. Σε μία από αυτές η απόσταση είναι μικρή, κάτω από 500 ψηφοδέλτια, οπότε ίσως να υπάρξουν ενστάσεις…
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".