Θέλανε να φέρουν στην στέγη πολιτισμού έναν Τούρκο καλλιτέχνη, να συμμετάσχει στις εκδηλώσεις του Χατζηδάκειου φεστιβάλ. Η όλη πρόταση είχε άρωμα προξενείου και συν- διοίκησης στην περιοχή μας. Ο πρόεδρος της στέγης κ. Τάσος Θεοδωρίδης τους έβαλε όμως στον πάγο. Μαζί με τους άλλους του διοικητικού συμβουλίου είπαν γιόκ στον Λιβανέλη αλλά και τον δημοτικό σύμβουλο κ. Μαλκότς που είχε αναλάβει την «πρωτοβουλία». (Την άλλη φορά…).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".