Όλες τις καλές ιδέες της XanthiNews- και ναι έχουμε πολλές- επιλέγουν και αντιγράφουν άλλες τοπικές εφημερίδες. Δεν πειράζει μας φτάνει που είμαστε- αν και νεότεροι- πρωτοπόροι στον χώρο του τύπου στην περιοχή μας. Σύντομα μάλιστα θα έχουμε και άλλες αλλαγές στα κασέ αλλά και στην θεματολογία της εφημερίδας μας. (Αναμείνατε μέχρι τις αρχές Σεπτεμβρίου και δεν θα χάσετε).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".