Δυο εβδομάδων καθυστέρηση μετρούν οι καθηγητές της Ξάνθης που αιτήθηκαν απόσπασης. Στο μεταξύ εδώ και μια βδομάδα έχει που η ΔΟΕ ανάρτησε στην ιστοσελίδα της ανεπίσημα, τις αποσπάσεις δασκάλων και ακόμη να δημοσιευθούν επίσημα, να υπογραφούν δηλαδή από τον υπουργό Παιδείας. Προφανώς θα γίνεται… του μαγειρέματος αλλιώς δεν εξηγείται, όταν μάλιστα διαβεβαίωναν πως μέχρι τέλος Ιουνίου οι αποσπάσεις θα ανακοινωθούν. (Συνεχίστε τα τηλέφωνα, προλαβαίνετε δεν προλαβαίνετε).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".