Έχουμε ήδη δύο περιοδικά στην πόλη μας αλλά έμαθα ότι γνωστός άνθρωπος της διαφήμισης ανοίγει ένα καινούριο περιοδικό. Θα είναι μικρότερο σε σχήμα από τα υπάρχοντα, αλλά πολυσέλιδο και θα κινείται στον χώρο της νύχτας αλλά και της μόδας. (Δύσκολη εποχή για πρίγκιπες).
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σταύρος Καρυπίδης
Εκδότης - Δημοσιογράφος μέλος της Έ.Ι.Η.Ε.Ε. Lead Digital Strategist - Διαμορφωτής κοινής γνώμης και βιντεογράφος με πιστοποίηση από την Google και το Υπουργείο Τουρισμού στο Digital Marketing "Grow Greek Tourism". Owner & Operator στην Drone Areo View εταιρίας αερο-βιντεοσκοπήσεων και αερο-φωτογραφήσεων (αδειούχος χειριστής ΣμηΕΑ UAS Pilot A & UAS Pilot B). Ceo & Founder της εταιρίας "Φυσικό Αέριο Ξάνθης".